Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.

Новости
Мега кладовище біля аеропорту Бориспіль — афера на мільйон могил
28.09.2021

Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой
28.09.2021

Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал
28.09.2021

Сергей Собянин научился кокситов обещать
28.09.2021

Очищаются ли «Россети» от «наследства» Ливинского?
28.09.2021

Павел Ливинский: Андрей Рюмин достойный руководитель для ПАО Россети, мне тоже припоминали давно закрытые уголовные дела
28.09.2021

Павел Алексеевич Барбул или новый Остап Бендер в сфере инвестиций
28.09.2021

Мехти Мамедов в Казахстане контролирует транзит афганского героина в Россию
28.09.2021

Зачем Кондрашов Станислав Дмитриевич пытается зачистить интернет от своих связей с убитым Вороненковым
28.09.2021

Казнокрад Ливинский Павел Анатольевич продолжает тотальное разворовывание ПАО Россети: почему коррупционер до сих пор не наказан?
28.09.2021

Теги
Цвинтар на мільйон могил Крематорій на родючих землях Ділки плюндрують Бориспільщину Громади проти крематорію Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал Сергей Собянин научился кокситов обещать Мехти Мамедов в Казахстане контролирует транзит афганского героина в Россию Зачем Кондрашов Станислав Дмитриевич пытается зачистить интернет от своих связей с убитым Вороненковым «Тяжелая артиллерия» Павла Ливинского У задержанного генерала ФТС нашли золотые слитки и часы люксовых брендов Фиктивная сделка киприота Вексельберга ОАО \"Вента\" в Нижней Туре захвачено бандитами. Что будет с рабочими и заводом? Струков вспоминает «золотые» 90-е? Операция «ФНС» и другие злоключения Мишустина Светит ли Екатеринбургу свой Хабаровск после муниципальной «реинкарнации» ОПС «Уралмаш»? ACMG Александр Якоб «Пирамидальный» банкир Ким Игорь Сергеенко Ульяна Прохорова Ирина Навальный Олег Никифорова Светлана Косогов Андрей Карлин Александр Болотин Михаил Никифорова Калина Капчука арестуют назло Титову Криминализация концерна «ОЛБИ» В интернете появилось «досье» на Михаила Мишустина