Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com

Новости
Мега кладовище біля аеропорту Бориспіль — афера на мільйон могил
28.09.2021

Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой
28.09.2021

Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал
28.09.2021

Сергей Собянин научился кокситов обещать
28.09.2021

Очищаются ли «Россети» от «наследства» Ливинского?
28.09.2021

Павел Ливинский: Андрей Рюмин достойный руководитель для ПАО Россети, мне тоже припоминали давно закрытые уголовные дела
28.09.2021

Павел Алексеевич Барбул или новый Остап Бендер в сфере инвестиций
28.09.2021

Мехти Мамедов в Казахстане контролирует транзит афганского героина в Россию
28.09.2021

Зачем Кондрашов Станислав Дмитриевич пытается зачистить интернет от своих связей с убитым Вороненковым
28.09.2021

Казнокрад Ливинский Павел Анатольевич продолжает тотальное разворовывание ПАО Россети: почему коррупционер до сих пор не наказан?
28.09.2021

Теги
Цвинтар на мільйон могил Крематорій на родючих землях Ділки плюндрують Бориспільщину Громади проти крематорію Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал Сергей Собянин научился кокситов обещать Мехти Мамедов в Казахстане контролирует транзит афганского героина в Россию Зачем Кондрашов Станислав Дмитриевич пытается зачистить интернет от своих связей с убитым Вороненковым «Тяжелая артиллерия» Павла Ливинского У задержанного генерала ФТС нашли золотые слитки и часы люксовых брендов Фиктивная сделка киприота Вексельберга ОАО \"Вента\" в Нижней Туре захвачено бандитами. Что будет с рабочими и заводом? Струков вспоминает «золотые» 90-е? Операция «ФНС» и другие злоключения Мишустина Светит ли Екатеринбургу свой Хабаровск после муниципальной «реинкарнации» ОПС «Уралмаш»? ACMG Александр Якоб «Пирамидальный» банкир Ким Игорь Сергеенко Ульяна Прохорова Ирина Навальный Олег Никифорова Светлана Косогов Андрей Карлин Александр Болотин Михаил Никифорова Калина Капчука арестуют назло Титову Криминализация концерна «ОЛБИ» В интернете появилось «досье» на Михаила Мишустина