З’явилося відео тарану російським кораблем буксира ВМС України

Прикордонники взяли судно в «лещата» — З’явилося відео тарану російським кораблем буксира ВМС України
Прикордонники взяли судно в «лещата»
На відео російські прикордонники вживають багато нецезурної лайки


У мережі з’явилося відео тарану російським прикордонним сторожовим кораблем «Дон» буксиру Військово-морських сил України «Яни Капу», що стався вранці 25 листопада.


На розповсюдженому відео видно, як два російських корабля беруть в «лещата» український буксир і один з них здійснює неспровокований таран українського судна.


Обережно на відео багато лайки.Зранку 25 листопада стало відомо, що прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України, зокрема, один з російських кораблів здійснив таран українського рейдового буксиру «Яни Капу» під час переходу групи українських суден з Одеси до Маріуполя.


Про намір здійснювати перехід заздалегідь було поінформовано відповідно до міжнародних норм з метою забезпечення безпеки судноплавства.


Російська сторона звинуватила українські кораблі в «перетині державного кордону РФ» та у небезпечних маневрах.


За даними експерта Андрія Клименка, в результаті тарану російським прикордонним сторожовим кораблем «Дон» українського рейдового буксиру «Яни Капу» перший отримав пробоїну розміром 1 на 1 метр.


Росія підняла в небо гелікоптери після морського інциденту з Україною.


МЗС України зазначає, що здійснить всі належні заходи дипломатичного та міжнародно-правового реагування на агресивні дії РФ.


З’явилося фото судна, яке перекрило прохід під Кримським мостом.


Командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко оцінив обстановку біля Керченської протоки як «складну й напружену», але запевнив, що на українських бронекатерах панує бойова готовність.


Росія пригрозила застосувати зброю проти групи українських кораблів Військово-морських сил Збройних сил України, що знаходиться у районі Керченської протоки.


Як стало відомо, пізніше Росія таки застосувала зброю проти групи кораблів ВМС.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/incidents/zyavilosya-video-taranu-rosiyskim-korablem-buksira-vms-ukrajini-547826.html”

Новости