Вісті з Полтави - У Полтаві антиковідні активісти масово розклеюють листівки з агітацією проти носіння масок

Вісті з Полтави — У Полтаві антиковідні активісти масово розклеюють листівки з агітацією проти носіння масок

Активісти у соцмережах та за допомогою поліграфічної продукції закликають не вірити у небезпеку COVID-19, не носити масок та не вакцинуватися

Об этом сообщает Moscow Post


У Полтаві та на околицях активісти почали розклеювати на стінах «антиковідну» агітацію. Один з таких «плакатів», який помітила «Полтавщина», містить відомого героя із кінофільму «Матриця», який пропонує дві пігулки. Автори плакату вважають, що вони пропонують людям «правильну» пігулку, яка дозволить зняти морок, обрати реальність, а не рабство.

Активісти не приховують себе. Наприклад, на початку листопада представники цієї спільноти з іменем «Полтавська Громада» провели свій пікет на площі перед Полтавською ОДА, де заявили, що усі карантинні рішення направлені на скорочення населення. Звіт про акцію вони розмістили на своєму YouTube-каналі.Антиковідники зі спільноти «Полтавська громада» на пікеті Полтавської ОДА у листопаді.
В центрі — Наталія Сокоревська

Там же є й звіт про розклейку листівок біля банкоматів на зупинці «Дослідна станція». Жінка, яка провела мітинг на площі перед ПОДА, це Наталія Сокоревська, яка активно агітує проти носіння масок й на своїй сторінці у Facebook.Група «Полтавська Громада» координується у Viber-чаті. Учасники групи категорично проти вакцинації та носіння масок, які називають «намордниками» та «кляпами». Окрім цього заперечникам COVID-19 не подобаються стандарт 5G та вишки мобільних операторів.Користувач групи «Наталка Полтавка» 24 листопада доповіла, що 7000 екземплярів агітпродукції незабаром з’являться на стінах міста, щоб мешканці дізналися про правду. Це дає підстави думати, що, скоріш за все, поліграфічна продукція без вихідних даних розповсюджується централізовано в межах України.Пропозиція допомогти з розклейкою 7000 антиковідних агіток у Viber-чаті «Полтавська громада»Те, що Полтава — не є унікальним містом, у якому «знімають морок», можна судити й по сусідніх нам Черкасах. Там також активно розклеюється антиковідна агітація і не тільки на стінах, але й на білбордах . Перехожі можуть прочитати на них про світову змову сил зла проти Бога та людства.Агітація ОПЗЖ, Слуг Народу та антиковідників на одному стовпі у провулку Заячому

Все це важко якось серйозно коментувати. В принципі, в мережах наразі існують спільноти на будь-який смак. Є прихильники засипаних ядерним попелом перших поверхів будівель, можна зустріти адептів «відкопаного Петербургу», який збудувала більш розвинута цивілізація. Майже чи не з пелюшок ми знаємо про жидорептилоїдів, анунаків з планети Нібіру, велику кількість масонських змов і таке інше.Звичайно, ми не будемо критикувати усі випадки вірувань, які з великою готовністю приймає людина. Така, вочевидь, наша природа. Ми також не заперечуємо про можливість існування «змов» в певних закритих структурах орденського типу.Однак інколи надмірна критичність до нової інформації може привести людину не до логіки, а переносить людину за цю межу, за якою вже починається альтернативний Всесвіт, щоб не називати це якось інакше та нетолерантно.Якщо ми і не праві в цих оцінках, то можна тільки порадити «антиковідним» активістам провести наступну акцію в медичних палатах із хворими на COVID-19, щоб нарешті «вивести їх з мороку». Відвідати лікарні, звичайно, потрібно без жодних «намордників».


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Джерело статті: “https://ukr-today.com/news/poltava/461559-vst-z-poltavi-u-poltav-antikovdn-aktivsti-masovo-rozklejujut-listvki-z-agtacyeju-proti-nosnnja-masok.html”

Новости