Вибори президента США: Байден випереджає Трампа у передвиборчих рейтингах — опитування

Кандидат в президенти США Джо Байден випереджає за рівнем підтримки чинного главу Білого дому Дональда Трампа, показує соцопитування, проведене радіостанцією NPR.

Об этом сообщает Компромат СНГТак, серед опитаних 52% готові підтримати Байдена на прийдешніх виборах, тоді як його опонента — 43%.


Як зазначили автори опитування, Джо Байден показує «видатні» успіхи в роботі з білим електоратом, особливо — з вищою освітою. Зараз 66% представників цієї групи готові підтримати його на виборах, тоді як Трампа — всього 31%.


Водночас слабкою стороною Байдена є відносно низька підтримка його кандидатури серед темношкірих американців, зокрема латиноамериканців, які відіграють важливу електоральну роль в таких штатах, як Каліфорнія.


Нагадаємо, президентські вибори в США відбудуться 3 листопада 2020 року. Переможець повинен приступити до виконання обов’язків в січні 2021 року. Відповідно до щоденно обновлюваної прогностичної моделі авторитетного журналу The Economist, яка враховує не тільки дані соціологічних опитувань, а й економічну та демографічну ситуацію в окремих американських штатах, Джо Байден перемагає Дональда Трампа за кількістю голосів у 19 з 20 випадків.


Читайте також:
  • Імовірність — понад 90%. Байден стане наступним президентом США — детальний прогноз The Economist
  • Вибори президента США: Блумберг виділить $100 млн на підтримку кампанії Байдена у Флориді
  • Директор ФБР заявив про «дуже активні» спроби Росії очорнити Байдена


Редактор: Олександр Стрельников


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/bayden-viperedzhaye-trampa-za-reytingami-vibori-prezidenta-ssha-socopituvannya-ostanni-novini-50112978.html”

Новости