Huawei оцінила збитки через санкції США: продажі смартфонів скоротилися на 40%

Компанія Huawei більше не сподівається випередити нинішнього лідера Samsung на ринку смартфонів найближчим часом, а готується до істотного скорочення продажів смартфонів як у кількісному, так і грошовому вираженні.

Ілюстрація REUTERS

Минулого року китайська компанія Huawei зуміла відвантажити на світовий ринок рекордні 206 млн смартфонів (приблизно половина від цієї кількості — міжнародні поставки), заявивши про намір продати 250 млн смартфонів цього року та збільшити поставки до 300 млн наступного. І спочатку у Huawei все виходило — у першому кварталі цього року на світовий ринок було відвантажено 59 млн смартфонів Huawei та Honor сумарно, що відповідало зростанню на 50,3% в річному вираженні.

Але потім Huawei зіткнулася з протидією влади США через звинувачення в промисловому шпигунстві і все пішло під укіс. Компанія Huawei більше не сподівається випередити нинішнього лідера Samsung на ринку смартфонів найближчим часом, а готується до істотного скорочення продажів смартфонів як у кількісному, так і грошовому вираженні.

Як повідомляє itc.ua з посиланням на Bloomberg, за попередніми оцінками керівників Huawei з продажів і маркетингу, цього року на закордонні ринки буде поставлено на 40-60 мільйонів смартфонів менше, ніж минулого.

Пізніше не вдаючись у конкретні подробиці засновник Huawei Рен Женфей підтвердив, що на зарубіжних ринках його компанія вже зазнала скорочення поставок приблизно на 40%. Він також додав, що через санкції США Huawei протягом найближчих двох років недоотримає близько $30 млрд виручки. Засновник Huawei висловив здивування масштабом атаки американського уряду, водночас запевнивши, що корпорація не стане скорочувати бюджет на дослідження, а також зможе обійтися без звільнень та продажу великих активів.

За прогнозом Huawei, дохід цього та наступного років становитиме близько $100 млрд, але вже в 2021 дохід повернеться до торішнього значення.

Нагадаймо, зараз Huawei активно готується до запуску власної ОС, яка називатиметься HongMeng, Ark або Oak в різних країнах світу. Минулого тижня повідомлялося, що Huawei вже тестує HongMeng у співпраці з місцевими інтернет-гігантами та іншими виробниками смартфонів. І перші тести вказують, що альтернативна операційна система Huawei працює на 60% швидше, ніж Android.

Нагадаймо, початковий план Huawei з продажів смартфонів на цей рік становив 250 млн пристроїв. Тобто, тепер у кращому випадку китайський виробник зможе відвантажити до 200 млн.Джерело статті: “https://www.unian.ua/economics/telecom/10589448-huawei-ocinila-zbitki-cherez-sankciji-ssha-prodazhi-smartfoniv-skorotilisya-na-40.html”

Новости
"Спершу не вірив": форвард збірної України розповів, як сумнівався в Шевченкові
10.12.2019

"Скоро ничего не останется": отец Фриске раскрыл, куда Шепелев тратит миллионы из наследства певицы
10.12.2019

Зеленский пригласил в Киев пропагандистов Путина: они ответили
10.12.2019

«А вы ждали, что Путин превратится в Дюймовочку?»: Аваков сделал громкое заявление в Париже - Расследование редакции
10.12.2019

Союзники могут прижать Зеленского на все условия России: Франция на то готова, а Германия еще колеблется, – Президент Мирового конгресса украинцев Павел Ґрод
10.12.2019

Huobi’s US-Based Crypto Trading Platform HBUS Ceases Operations
10.12.2019

Депутаты хотят повысить стоимость пользования интернетом
10.12.2019

​Видео, как Порошенко рукоплескал весь Майдан за бескомпромиссную речь: "Услышьте!"
10.12.2019

Взяточный тотализатор от силовой мафии Москвы
10.12.2019

По пути в Антарктиду, вероятно, разбился самолет ВВС Чили, на борту находилось 38 человек
10.12.2019