ЦВК зареєструвала першого кандидата по Калуському виборчому округу №8515 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.ЦВК зареєструвала 76 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування, інформують “Вікна”.


Зокрема, Михайла Греська — в ОВО №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району. Також кандидатом-самовисуванцем став Степан Сворак — в ОВО №84, до якого входять місто Тисмениця, місто Бурштин, частина Івано-Франківська Тисменицький, Тлумацький райони та частина Галицького району.


Михайло Гресько — підприємець, голова Калуської міськрайонної організації партії “Національний Корпус”.


Нагадаймо, що ВО “Свобода”, Національний Корпус, Правий Сектор, Українська Добровольча Армія, ОУН та Конгрес Українських Націоналістів йдуть на вибори до Верховної Ради спільним списком.


Відповідне рішення ухвалив з’їзд ВО “Свобода” 9 червня 2019 року.


Кандидатом по округу №85 називали депутата Калуської міської ради, директора ТзОВ “Калуський трубний завод” Андрія Найду. Проте згодом інформацію було спростовано.


Тож, від Об’єднаних націоналістів по одномандатному виборчому округу №85 поки що кандидата немає. Це єдиний округ області, по якому не оприлюднено прізвища спільного кандидата.


Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/64549”

Новости