У США закотили істерику через альфа-самця Путіна: відео

У США в телепрограмі висміяли гру в хокей президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Відео опублікували на YouTube-каналі.

Так, там посміялися над грою, яка відбулася в Сочі (Росія). Команда під назвою "Легенди хокею", до складу якої входив глава РФ, завершилася їх перемогою. Десять шайб закинув у ворота сам Путін.Зокрема, в американському шоу висміяли помітну гру в "піддавки" інших хокеїстів для президента Росії. Не обійшлося і без акценту на моменті падіння Путіна, коли він зачепився за червону доріжку.

"Путін зустрів свого самого грізного противника — шматок ганчірки. Кажуть, що ця ганчірка вже вбита і загорнута в більшу ганчірку", — зазначив ведучий.

Як повідомляв "Апостроф", український карикатурист Андрій Петренко висміяв у своїй карикатурі гру президента Росії Володимира Путіна в хокей, яка відбулася 10 травня в льодовому Палаці в Сочі (Росія).

Також відомий російський художник Сергій Йолкін розсмішив новою карикатурою, на якій зображений російський президент Володимир Путін на ковзанах і зі смертоносною хокейною ключкою в руках.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-05-15/v-ssha-zakatili-isteriku-izza-alfasamca-putina-video/162896”

Новости