ЦВК відкидає звинувачення у затягуванні підрахунку результатів президентських виборів

ЦВК відкидає звинувачення у затягуванні підрахунку результатів президентських виборів
Фото: УНІАН

Заступник голови Центральної виборчої комісії України Євген Радченко запевняє, що ЦВК підбиває підсумки голосування в рамках встановлених термінів і навіть дещо випереджає графік, передає Інтерфакс-Україна.

«Є вимоги закону, і ми йдемо навіть з незначним випередженням терміну, який закон нам вказує», – сказав Радченко в телефонному коментарі в ефірі телеканалу «Прямий».

Він зазначив, що згідно із законом у ЦВК є 10 днів від дня повторного голосування 21 квітня, щоб підвести його підсумки.

«Станом на 25 квітня ЦВК прийняла майже всі протоколи окружних комісій для обробки. Нам залишилося всього три окружні комісії, які заплановані на завтра (26 квітня – Mind). Крім того, ще залишилося близько 40 дільничних комісій закордонного виборчого округу, для якого ЦВК виконує функції окружної комісії», – сказав заступник голови ЦВК.

Вони наголосив, що з 24 квітня ЦВК прийняла протоколи від понад 100 окружних комісій, що є безпрецедентною кількістю.

Також Радченко звернув увагу, що під час підбиття підсумків першого туру виборів президента 31 березня понад 40 протоколів були відправлені на уточнення, а по другому туру такий протокол поки лише один.

Нагадаємо: раніше кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський, який переміг у другому турі президентських виборів заявив, що Центрвиборчком навмисно затягує офіційне оголошення підсумків голосування для того, щоб його інавгурація відбулася після 27 травня і, як наслідок, він не зміг би розпустити Верховну Раду.

Також читайте
ЦВК перешкоджає розпуску Верховної Ради – Зеленський
ЦВК перешкоджає розпуску Верховної Ради – Зеленський 25 квітня 2019, 19:34
«Моя принципова позиція»: Зеленський прокоментував ухвалений закон про мову
«Моя принципова позиція»: Зеленський прокоментував ухвалений закон про мову 25 квітня 2019, 15:22
Втручання нового президента у справу ПриватБанку може понизити кредитний рейтинг України – Moody’s
Втручання нового президента у справу ПриватБанку може понизити кредитний рейтинг України – Moody’s 25 квітня 2019, 08:58

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20196541-cvk-vidkidae-zvinuvachennya-u-zatyaguvanni-pidrahunku-rezultativ-prezidentskih-viboriv”

Новости