У чоловічій бороді знайшли більше бактерій, аніж на собачій шерсті


Вчені стверджують, що на чоловічій бороді більше бактерій, ніж на собачій шерсті.


Про це повідомляє 1NEWS.


Цікаво, що вони це виявили випадково, коли досліджували безпечність для людей апарату магнітно-резонансної томографії, який використовують у ветеринарії.


Для експериментів вчені взяли щетину з борід 18 чоловіків віком від 18 до 76 років та шерсть із шиї 30 собак різної породи, і порівняли результати.


Професор швейцарської клініки Андреас Гутцейт стверджує, що бактеріальне навантаження у людській бороді виявилось значно вищим, ніж у шерсті собак.


23 собаки з 30 мали високий рівень бактерій. Серед людей такий рівень мали всі учасники експерименту.


Сім чоловіків навіть мали на своїй бороді небезпечні бактерії.


Коли собак досліджували на МРТ рівень бактерій також був нижчим, ніж після того, як МРТ користувались люди.


Але засновник фронту свободи бороди Кейс Флет критикує дослідження.


Він каже, що якщо взяти зразки з рук або щетини, завжди можна знайти щось погане. Це не свідчить, що борода – це негігієнічно.


Джерело: Українська правда


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/u-cholovichij-borodi-znajshly-bakterij-anizh-na-sobachij-shersti.html”

Новости
Теги
Киселевич Андрей Лях Вадим Макогон Юрий Набокова Виктория Солод Юрий Тур Артур Фальсификации Штепа Иван тендерные закупки реимбурсация инсулин РУСЛАН РОСТОВЦЕВ: ЗА КОГО «РЕШАЕТ» И КОГО «КИДАЕТ» прокуратура України дарницкая рга Черное золото Сечина Как директор КНИИСЭ Рувин Александр Григорьевич мошенникам из Fozzy Group помогал Наталія Седлецька Мокрушник Дмитрий Шенцев: нардеп на побегушках братвы амбулатория Користь Павел Ливинский оказался в эпицентре коррупционных скандалов Василий Астион стал «республиканцем» Коломойский получит новый миллиард Подставной банкир. Что расскажет Рейнис Тумовс после экстрадиции в Украину ВТБ как личный карман Костина для оплаты капризов Наили Аскер-Заде ньюкасл юнайтед подозрваемый Вечно молодой «вор в законе» Мирон Мамедов Константин Паршин — рейдер на службе Кремля Сергей Курченко: двойной агент СБУ и ФСБ