У Ніжині чоловік перетворив квартиру на магазин з продажу наркотиків

У Ніжині чоловік перетворив квартиру на магазин з продажу наркотиків

В результаті вдало проведеної операції кримінальна поліція затримала наркозбувальника. Чолов’яга організував торгівлю метадоном прямо у своїй квартирі.

Оперативники карного розшуку отримали інформацію, що неодноразово судимий (у тому числі і за зберігання наркотичних засобів) ніжинець займається збутом наркотиків. В ході документування протиправної діяльності чоловіка кримінальна поліція зібрала достатню доказову базу.

В ході санкціонованого обшуку слідчі в квартирі зловмисника виявили наркотичні засоби та гроші, отримані від продажу метадону. Залишав будинок чоловік у супроводі конвою, адже за підозрою у вчиненні збуту наркотичних засобів його затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування, слідчі встановлюють точну кількість фактів збуту наркотичних засобів. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

За матеріалами ВК ГУНП у Чернігівській області


Джерело статті: “http://fromua.news/article/4478600/u-nijini-cholovik-peretvoriv-kvartiru-na-magazin-z-prodaju-narkotikiv/”

Новости