Порошенко вже прибув на «Олімпійський»

Президент Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» для участі у передвиборчих дебатах з шоуменом Володимиром Зеленським.


Про це повідомляє Укрінформ.


Дебати на НСК «Олімпійський» не є національними, передбаченими законодавством, тож це є передвиборчою агітацією, яка має оплачуватися штабами кандидатів у Президенти, а не за кошти державного бюджету.


Національні дебати відбудуться також у п’ятницю, 19 квітня, але на Суспільному телебаченні. Водночас, кандидат у Президенти Зеленський відмовився від участі в цих дебатах. Другий тур виборів Президента відбудеться 21 квітня.


Як повідомлялося, штаб кандидата у Президенти, шоумена Володимира Зеленського запросив своїх прихильників на НСК «Олімпійський» з 16.00 і анонсував «початок дійства» о 17.00.


Штаб Президента Петра Порошенка запрошував своїх прихильників на площу перед НСК о 18.00.


Дебати мають розпочатися о 19.00. Ведучими будуть: від штабу Зеленського – Олена Фроляк, від штабу Порошенка – Андрій Куліков.


Водночас національні дебати відбудуться на Суспільному ТБ о 21.00, але Зеленський відмовився від участі в цих дебатах.


Другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня.


Дивіться пряму трансляцію дебатів на телеканалі ZIK.


Читайте більше новин на тему: дебати


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/19/poroshenko_vzhe_prybuv_na_olimpiyskyy_1556023”

Новости
Теги
Киселевич Андрей Лях Вадим Макогон Юрий Набокова Виктория Солод Юрий Тур Артур Фальсификации Штепа Иван тендерные закупки реимбурсация инсулин РУСЛАН РОСТОВЦЕВ: ЗА КОГО «РЕШАЕТ» И КОГО «КИДАЕТ» прокуратура України дарницкая рга Черное золото Сечина Как директор КНИИСЭ Рувин Александр Григорьевич мошенникам из Fozzy Group помогал Наталія Седлецька Мокрушник Дмитрий Шенцев: нардеп на побегушках братвы амбулатория Користь Павел Ливинский оказался в эпицентре коррупционных скандалов Василий Астион стал «республиканцем» Коломойский получит новый миллиард Подставной банкир. Что расскажет Рейнис Тумовс после экстрадиции в Украину ВТБ как личный карман Костина для оплаты капризов Наили Аскер-Заде ньюкасл юнайтед подозрваемый Вечно молодой «вор в законе» Мирон Мамедов Константин Паршин — рейдер на службе Кремля Сергей Курченко: двойной агент СБУ и ФСБ