Хіти тижня. "Туристовнет": Росія раптово відмовилася від своїх планів у Криму


В анексованому Криму Росія не буде вводити курортний збір у 2019 році, повідомляють .

Окупаційна влада півострова вже попросила російський уряд про вихід півострова з відповідного податкового експерименту.

"Крим у цьому році вводити не буде курортний збір. Я надіслав зі своїм підписом в уряд Російської Федерації листа з проханням виключити Крим з даного експерименту", — заявив "глава Криму" Сергій Аксьонов.

За його словами, участь в експерименті економічно нерентабельна. "Коли ми сіли, подивилися, то перспектива заробити за рік всім муніципалітетам від 30 до 50 мільйонів рублів (від 12,4 до 20,6 мільйона гривень) при цьому адміністрування займе досить багато часу і певні проблеми будуть. Збір заради збору який сенс влаштовувати? Якщо порахуємо, то це адміністрування стільки ж коштуватиме, скільки і грошей буде зібрано", — резюмував Аксьонов.

Нагадаймо, експеримент із запровадження курортного збору вже почався у курортних містах Ставропілля і Алтаю, а також у восьми муніципалітетах Краснодарського краю. Збір стягується з повнолітніх, які проживають у об’єктах розміщення більше 24 годин, і не перевищує 100 рублів (41 гривню) на день. Обчислення починається з наступного дня після заїзду.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-turystovnet-rosiia-raptovo-vidmovylasia-vid-svoikh-planiv-u-krymu-273834.html”

Новости
Теги
Киселевич Андрей Лях Вадим Макогон Юрий Набокова Виктория Солод Юрий Тур Артур Фальсификации Штепа Иван тендерные закупки реимбурсация инсулин РУСЛАН РОСТОВЦЕВ: ЗА КОГО «РЕШАЕТ» И КОГО «КИДАЕТ» прокуратура України дарницкая рга Черное золото Сечина Как директор КНИИСЭ Рувин Александр Григорьевич мошенникам из Fozzy Group помогал Наталія Седлецька Мокрушник Дмитрий Шенцев: нардеп на побегушках братвы амбулатория Користь Павел Ливинский оказался в эпицентре коррупционных скандалов Василий Астион стал «республиканцем» Коломойский получит новый миллиард Подставной банкир. Что расскажет Рейнис Тумовс после экстрадиции в Украину ВТБ как личный карман Костина для оплаты капризов Наили Аскер-Заде ньюкасл юнайтед подозрваемый Вечно молодой «вор в законе» Мирон Мамедов Константин Паршин — рейдер на службе Кремля Сергей Курченко: двойной агент СБУ и ФСБ