Об’єднання Росії та Білорусі: розкрито плани Путіна


В адміністрації президента Росії розглядають варіанти, які дозволять Володимиру Путіну зберегти владу і після нинішнього президентського терміну.


Про це розповіли американському агентству Bloomberg три джерела, близькі до Кремля, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Деякі представники правлячої еліти наполягають на тому, щоб російський лідер залишався президентом як можна довше.


“Розглянуті варіанти включають в себе примус сусідньої Білорусі до об’єднання з Росією для створення нової держави, щоб Путін міг обійти конституційні обмеження”, – йдеться в статті.


Однак узгодженого сценарію переходу не існує, кажуть джерела.


Казахський сценарій також обговорюють у Москві, розповів колишній співробітник Адміністрації президента Андрій Колядин, який зараз працює політичним консультантом в Кремлі.


“Сценарій Назарбаєва може задовольнити політичну еліту, яка хоче мати арбітра, який може вплинути на процес після вступу на посаду наступника”, – сказав він.


78-річний Нурсултан Назарбаєв передав президентство довіреному союзнику, зберігши за собою ключові повноваження голови Ради безпеки Казахстану і статус лідера нації.


Проте в оточенні 66-річного Путіна не впевнені, що така передача влади в РФ не спровокує дестабілізуючу боротьбу між конкуруючими таборами Кремля.


Політконсультант Кремля Сергій Марков сумнівається, що ворогуючі еліти продовжать поважати владу Путіна, якщо він передасть президентство комусь іншому.


Соціолог Ольга Криштановська, що вивчає правлячу еліту Росії, вважає, що якщо Путін не підготує грунт для наступності, “це погано скінчиться”.


Але стратегія Назарбаєва для Росія незастосовна, вважають багато експертів.


Путін поступався президентським постом Дмитру Медведєву у 2008-2012 роках і продовжував керувати країною як прем’єр-міністр, щоб потім знову бути обраним президентом.


На цей раз, на думку московських політологів, Путін може передати ключові повноваження Раді безпеки або Державній раді, які він зараз очолює, а потім використовувати їх для впливу після відходу з Кремля.


Нинішній термін повноважень Путіна закінчиться в 2024 році. Він обіцяв не змінювати Конституцію РФ заради продовження свого правління – проте глава Держдуми В’ячеслав Володін пропонував змінити Конституцію.


Нагадаймо, раніше в мережі назвали дату, коли президент Росії Володимир Путін піде за прикладом президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва і подасть у відставку.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/03/21/ob-yednannya-rosiyi-i-bilorusi-rozkryto-plany-putina/”

Новости
Хіти тижня. "Туристовнет": Росія раптово відмовилася від своїх планів у Криму
19.04.2019

Official Chinese Currency Renminbi to Become Cryptocurrency, Expert Says
19.04.2019

 "После того, что было сделано за эти пять лет, я на дебатах могу вообще молчать", - Зеленский
18.04.2019

Эти популярные медикаменты не помогают при боли в горле
18.04.2019

Порошенко обратился в Высшую квалификационную комиссию судей из-за решения Окружного админсуда Киева по "ПриватБанку"
18.04.2019

«Некоторые просто выживают». Премьер Медведев отчитался перед Госдумой: говорил о бедности, но забыл о «пенсионной реформе»
18.04.2019

Військова прокуратура Лівії видала ордер на арешт маршала Хафтара
18.04.2019

Дерипаска попросил госпомощь в размере 30 миллиардов рублей
18.04.2019

В Ровенской области неизвестные бросили "коктейль Молотова" в дом депутата
18.04.2019

Раман Бясьсьмертны: Зьмена ўлады — залог разьвіцьця
18.04.2019