"Что-то тяжело дышит Миша": Добкін збурив мережу відео, на якому показав, як випиває

Скандальний народний депутат, колишній голова Харківської ОДА Михайло Добкін викликав шквал критики з боку дописувачів після того, як опублікував нове відео у Твіттер, повідомляють .

На кадрах видно, як на дворі стоїть казан і на ньому на кришці знаходиться майже порожня пляшка горілки з чаркою. Добкін налив "вогняну воду" в чарку, підняв кришку казана, і сказав, що плов зварили. Після цього він випив чарку горілки.

Це відео викликало бурхливу реакцію у користувачів мережі. "Як професіонал скажу, не любитель — наливала людина, яка в гів*о п’яна", — зазначив Дмитро. "Горілка "Путінка", — прокоментував Дениска Бєляєв.

"Міша, нудно! Тобі ніхто грошей не дасть! Тільки не кажи, що текст по-дибільному написаний. Примітно, що горілочка "Державна", яку ви розвалили ... І сотку сам тягнеш, невже ні з ким?", — зазначив користувач з ніком gol_leo.

"А чому все хитається?", — написав Дмитро Швиденко. "Звичайна людина, як і ми", — прокоментував Maxim Frish. "Спортзал — все?", — написав Sasha. "З діагнозом "олігофренія" алкоголь протипоказаний, схаменіться, пане Добкін!", — зазначив Едуард Крайник.

"Щось важко дихає Міша і говорить не зрозумієш якою мовою", — прокоментував Євген. "Судячи з відео, пляшку вже не одну спустошили", — зазначив Степан. "Судячи з руху руки, пляшку спустошив майже всю, поки готував!", — написав ще один юзер.

Плов сварил. pic.twitter.com/fnoCt3Naxr
— Добкин Михаил (@mdobkin) 11 февраля 2019 г.

Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/chto-to-tiazhelo-dshyt-mysha-dobkin-zburyv-merezhu-video-na-iakomu-pokazav-iak-vypyvaie-266693.html”

Новости