До 3,5 років тюрми засудили киянина, який вчиняв квартирні крадіжки у Личаківському районі

У Львові до трьох років та шести місяців тюрми засудили 43-річного киянина (уродженця Республіки Узбекистан), який у червні минулого року вчинив декілька квартирних крадіжок у Личаківському районі міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.  • 470x200-anim

Згідно з повідомленням, загальна сума награбованого становила близько 62 тисяч гривень.

«Кримінальні правопорушення зловмисник скоїв влітку 2018 року до постановлення вироку судом за попередньо вчинені ним квартирні крадіжки у іншому районі Львова. Обвинувачений свою вину визнав та розкаявся, однак завдану потерпілим шкоду не відшкодував», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Так, вироком Личаківського районного суду м. Львова, з урахуванням позиції прокурора, зловмисника визнано винним за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців.

Крім цього, в межах кримінального провадження задоволено цивільний позов одного із потерпілих щодо стягнення матеріальної та частково моральної шкоди.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/02/11/do-3-5-rokiv-tyurmi-zasudili-kiyanina-yakiy-vchinyav-kvartirni-kradizhki-u-lichakivskomu-rayoni”

Новости