Перемовник ЄС щодо Brexit застеріг Британію щодо угоди: часу обмаль

Головний переговорник ЄС з питань Brexit Барньє застеріг Британію у понеділок, що часу для схвалення угоди про вихід з Євросоюзу залишилось обмаль — країна повинна покинути блок 29 березня.
"Часу залишилось надзвичайно мало", — сказав Барньє на прес-конференції в Люксембурзі, інформує Reuters.
"Угода про вихід, про яку ми домовилися з урядом Терези Мей ... залишається найкращим способом забезпечити впорядкований вихід Великої Британії", — наголосив Барньє.
Барньє спілкувався з прем’єр-міністром Люксембургу Ксав’є Бетелем, який підкреслив, що відповідальність за пошук рішення щодо Brexit лежить на Лондоні.
"Ми ніколи не прагнули Brexit, ми ніколи не вимагали Brexit. Відповідальність почалася в Лондоні і досі залишається в Лондоні", — сказав Бетель.
Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей вважає відтермінування Brexit неприпустимим, і наполягає, що Британія повинна залишити Євросоюз 29 березня.
Наприкінці січня парламент Великої Британії проголосував про внесення змін до угоди про Brexit. Парламентарі прийняли ключову правку — про необхідність нових переговорів із ЄС щодо кордонів між Ірландією та Північною Ірландією.
Євросоюз неодноразово наполягав, що вважає нові переговори щодо зміни Brexit-угоди неможливими.

Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/peremovnik-es-shchodo-brexit-zasterig-britaniyu-shchodo-ugodi-chasu-11022019162914”

Новости