Заляльковування Росії в світі йде гідними темпами. Останній приклад — Служба громадянства

Окукливание России в мире идет достойными темпами. Последний пример — Служба гражданства

Заляльковування Росії в світі йде гідними темпами. Останній приклад — Служба громадянства та імміграції США (USCIS) закриває свій офіс у Москві наприкінці березня цього року.

«Зважаючи на значне скорочення обсягу роботи USCIS назавжди закриває відділення в Москві 29 березня 2019 року. 28 лютого — останній день, коли відділення буде відкрито для прийому заяв», — йдеться в повідомленні, опублікованому в середу на сайті відомства.

Назавжди! «Патріотам» є від чого відкрити пляшку ігристого. Тільки ось чи є привід для радості насправді?

Я добре пам’ятаю т. н. лихі 1990-ті, коли в журналістиці стався, по суті, революція, завдяки багато в чому колишнім нашим громадянам, які втекли від Совка на Захід і повернувся через роки назад з найважливішим досвідом сучасної журналістики, яким вони поділилися з молоддю. Це був феноменальний етап розвитку журналістики в радянській Росії та СРСР, ніякі інші сфери суспільства та професії, ну, може, крім торгівлі, не могли за нею догнати. І справа навіть не в тому, що з-за бугра були привнесені нові технології, в тому числі, тільки зароджувалися, тоді в світі електронних ЗМІ. У СРСР і Росії прийшли нові моральні стандарти журналістики. Наприклад, такий: сам не бачив, не утверджуй, що це було.

І сталося це завдяки «перебіжчиків», які повернулися з багажем нових знань. В нормальних країнах так і відбувається розвиток виробничих сил, технологій і, відповідно, економіки держави.

Але час іде. Парадоксально, але сьогодні згадані вище ліберальні журналістські принципи девальвировались не тільки у нас, але і на Заході, де вони довго і складно формувалися. Фейк-ньюс — планетарна даність.

Але це зовсім не привід знову окуклиться і закритися від зовнішнього світу. Ті країни, які це робили, включаючи Росію, для своїх громадян, їх самовідчуття та побуту, нічого хорошого від цього не отримали.Джерело статті: “http://povin.com.ua/171309-11-02.html”

Новости