Стало відомо, куди втік з України капітан скандального судна "Норд"

Капітан російського судна "Норд" Володимир Горбенко, зниклий в Україні, повернувся в окупований РФ Крим.

Про це повідомляють в Telegram-каналі 360tv.

"Син вдома. Повернувся ще в суботу (9 лютого — ред.). Відчуває себе нормально", — повідомила росЗМІ мати моряка Євгенія Горбенко.

Нагадаймо, 4 лютого поліція України оголосила в розшук Володимира Горбенко як безвісти зниклого. За даними МВС, чоловік зник у Мелітополі Запорізької області. При цьому у зв’язку з його зникненням завели кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство".Як повідомляв "Апостроф", 25 березня в Азовському морі затримали рибальське судно "Норд" під російським прапором, яке було зареєстровано в анексованому Криму і порушувало порядок в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України. Капітан судна Володимир Горбенко був поміщений під варту, а дев’ять членів його команди оштрафували. 10 квітня за Горбенко внесли заставу і він був звільнений з-під варти. Горбенко перебуває на волі під особистим зобов’язанням з можливістю відвідувати анексований Крим.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-02-11/stalo-izvestno-kuda-bezhal-iz-ukrainy-kapitan-skandalnogo-sudna-nord/154044”

Новости