Вчені розповіли, як обсяг талії впливає на здоров’я серця


Вчені з Державного університету Сан-Паулу з’ясували, що обсяг талії впливає на здоров’я серця.Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на MedikForum.ru.


Так, навіть люди, які не мають зайвої ваги, можуть опинитися в групі підвищеного ризику проблем з серцем, якщо коефіцієнт співвідношення талії і зросту у них високий.


“Показник співвідношення талії і зросту (окружність талії, поділена на зріст) є більш точним маркером серцево-судинного ризику, ніж індекс маси тіла (ІМТ)”, – заявили дослідники.


Відзначається, що було проаналізовано відновлення частоти серцевих скорочень (ЧСС) після аеробних вправ у 52 здорових чоловіків у віці 18-30 років з різними показниками співвідношення талії і зросту. Чим довше відновлюється серцевий ритм, вище ризик виникнення проблем з роботою серця.


Виявилося, що найбільш тривале відновлення спостерігалося у добровольців, чиє співвідношення талії і зросту було від 0,45 і вище. Саме показник від 0,5 і вище вказує на високу ймовірність серцевих порушень.


Нагадаймо, раніше японський вчений Хідфумі Йошида заявив, що сльози корисні для здоров’я. Експерт з Токіо упевнений, що людина, яка плаче, позбавляється від стресу.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/02/03/vcheni-rozpovily-yak-obsyag-taliyi-vplyvaye-na-zdorov-ya-sertsya/”

Новости