У Парижі поліція застосувала газ і водомети проти демонстрантів

Поліція застосувала водомети і сльозогінний газ, щоб відтіснити учасників протестів «жовтих жилетів» від Тріумфальної арки в Парижі.


Про це пише Reuters.


Тисячі демонстрантів у Парижі пройшли шумно, але в основному мирно, через торговий район на Великих бульварах на півночі Парижа, недалеко від того місця, де раніше в цей день в результаті вибуху газу в пекарні загинули 3 людини і постраждали близько 50 осіб.


При цьому невеликі групи демонстрантів від загального маршруту і стали кидати в поліцію пляшки та інші предмети.


За словами свідків, близько Тріумфальної арки 19-го століття на початку бульвару Єлисейських полів спецназ використав сльозогінний газ і водомет проти демонстрантів.


За оцінками Міністерства внутрішніх справ, в суботу по всій країні в протестах брали участь максимум 84 000 демонстрантів – майже на 25 000 більше, ніж минулого тижня, але набагато менше ніж в перший день протестів 17 листопада, коли на вулиці вийшли 282 000 чоловік.


У самому Парижі міністерство налічувало 8000 демонстрантів.


У столиці Франції було заарештовано 156 учасників протестів «жовтих жилетів». За словами поліції, деякі з них були затримані за те, що у них були предмети, які можна було використовувати в якості зброї.


На відміну від попередніх тижнів, в цей день до вечора грабежів і підпалів автомобілів не було.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/13/u_paryzhi_politsiya_zastosuvala_gaz_i_vodomety_proty_demonstrantiv_1487057”

Новости