У Балтійському морі загинув український моряк

<p>Морська служба пошуку та порятунку проінформувала, що шанси на виявлення українського моряка живим близькі до нуля</p><p></p>

Морська служба пошуку та порятунку проінформувала, що шанси на виявлення українського моряка живим близькі до нуляПошуки моряка, який впав у море, тривали близько шести годинУкраїнський моряк одного з торгових суден, що проходило неподалік Владиславова (Польща), впав у Балтійське море. Рятунково-пошукова операція тривала понад п’ять годин. Про це повідомляє Польське радіо.


У рятунково-пошуковій операції взяли участь польські судна морської служби пошуку та порятунку, гелікоптер та водна волонтерська служба швидкої допомоги і прикордонники.


«Про громадянина України, котрий випав за борт, повідомило «Радіо Ґданськ». Інцидент трапився приблизно о першій ночі неподалік міста Владиславово Поморського воєводства», — пише видання.


Пошуки припинили приблизно о 7 ранку. Морська служба пошуку та порятунку проінформувала, що шанси на виявлення українського моряка живим близькі до нуля.


Нагадаймо, раніше повідомлялося, що 7 січня біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно Volgo Balt 214. На борту перебували 11 громадян України, четверо з них загинули. Як відомо, всього у результаті аварії вантажного судна загинули 6 осіб.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/u-baltiyskomu-mori-zaginuv-ukrajinskiy-moryak-560274.html”

Новости