Всі в укриття! На Сумщині терміново мають відремонтувати захисні споруди.


Терміново виділити кошти, зробити ремонт захисних споруд, де це необхідно, та проінформувати місцеве населення про їх наявність – такі завдання мають виконати керівники місцевих органів влади задля забезпечення спокою громадян на їх територіях.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Про важливість усвідомлювати керівниками місцевих органів влади весь рівень відповідальності за безпеку території і громадян, що там проживають, переведення територіальної підсистеми та її ланок у режим функціонування в умовах воєнного стану йшлося під час відеоселекторної наради з керівниками міст і районів Сумщини.

За словами директора Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександра Милаша, всі захисні споруди цивільного захисту на території області мають бути готові у будь-який момент до прийняття населення.

Мають бути забезпечені запаси питної води, мінімальні запаси продуктів харчування, предмети першої необхідності, – наголосив посадовець.


Джерело статті: “http://konotop.in.ua/novosti/ostann-novini/vsi-v-ukrittya-na-sumshhini-terminovo-mayut-vidremontuvati-zahisni-sporudi/”

Новости