Шахтар завершив першу частину чемпіонату України розгромною перемогою - відео

Шахтар завершив першу частину чемпіонату на першому місці

Донецький Шахтар розгромив Маріуполь з рахунком 3:0 в рамках 18 туру української Прем’єр-ліги.

Шахтар мав кілька нагод забити в першому таймі, але розпечатати ворота Маріуполя вдалося лише у другій половині зустрічі. На 62-ій хвилині Степаненко відкрив рахунок у матчі красивим ударом через себе, а уже через дві хвилині Мораес подвоїв перевагу, вдало зігравши на добиванні.

Минуло ще шість хвилин, як рахунок став розгромним. Цього разу Мораес виступив у ролі асистента, віддавши точний пас на Марлоса, який в один дотик замкнув простріл.

Маріуполь та Шахтар завершили першу частину чемпіонату України. Друга частина української Прем’єр-ліги стартує наприкінці лютого.

Маріуполь — Шахтар — 0:3

Голи: Степаненко, 62, Мораєс, 64, Марлос, 70

Маріуполь: Худжамов, Демірі, Білий (Білоконь, 76), Биков, Тищенко, Вакула, Федорчук, Дава (Бугай, 71), Мишнєв, Яворський, Полегенько (Биковський, 82)

Шахтар: П’ятов, Матвієнко, Кривцов, Бутко, Ісмаїлі, Дентіньо (Марлос, 18), Степаненко, Болбат, Алан Патрік, Коваленко (Тотовицький, 73), Мораес (Кайоде, 80)

Попередження: Яворский, Дава, Худжамов, Белий — Кривцов

Огляд матчу

Таблиця сайту УПЛ

У минулому турі чемпіонату України Шахтар на останніх секундах вирвав нічию в матчі з Олімпіком — 2:2.