"Якщо просто залишити "Рошен" Росії, то ворог буде мати і фабрику, і ті ж податки, тобто зиск у десятки разів більший",

""Якщо
"Якщо просто залишити "Рошен" Росії, то ворог буде мати і фабрику, і ті ж податки, тобто зиск у десятки разів більший", — блогер

"Давайте про саме популярне мило, про липецькі мільярди", — згадав Адам Вітер на сторінці спільноти "Патріоти України — єднаймося!" у "Фейсбуці", передають Патріоти України та пропонують і вам ознайомитися із його міркуваннями.

1. Немає ніяких мільярдів доларів сплачених податків у бюджет РФ, є суму біля 10 млн.$ (це з усіма штрафними санкціями, що нараховані фабриці Порошенко у 2014 р.).

2. Вартість фабрики становить 84,6 млн. доларів. Тобто, якщо залишити фабрику Росії, то ворог буде мати і фабрику і ті ж податки, тобто зиск у десятки разів більший. Продати неможливо, бо є тяжба з фіскальними службами РФ.

3. Розмови про фабрику – популістське мило, тому що її вклад 10 млн. $ у бюджет РФ (216 млрд. $) мізерний. А ось сума за газ, яку сплатила Україна Росії у 2013 р. (за контрактом ЮВТ) склала 12 млрд.$. Це дійсно суттєва допомога російської армії. Бірюков повідомив, що Порошенко переказав 350 млн гривень на армію

Група "Крила Фенікса" отримала від Президента 3 млн гривень. Бірюков повідомив, що Порошенко переказав 350 млн гривень на армію. Радник Президента Юрій Бірюков заявив, що Президент Петро Порошенко переказав в сумі 350 млн гривень на проекти Збройних сил України.

"Тижні зо три тому Петро Олексійович показав мені один звіт, з благодійної діяльності. Підсумована сума там була мільйонів 350. На проекти ЗСУ. Моє питання "Чому Ви про це не дозволяєте говорити?" так і залишилося без відповіді. Група "Крила Фенікса" (Бірюков — організатор групи, — ред.) на проект пральних кунгів отримала понад 3 000 000 гривень", — написав він у своєму фейсбуку, реагуючи на пост нардепа Віктора Балоги, який написав, що він не чув, щоб Порошенко допомагав армії.

Нагадаємо, прес-служба Президента при публікації декларації Порошенка за 2014 рік повідомляла, що загальна сума благодійних пожертвувань, переданих торік "за сприяння Петра Порошенка", становила 123 млн гривень. Торік Порошенко отримав сукупний дохід у розмірі 368,9 млн гривень.

В останні дні Порошенко в соцмережах зазнає критики через шикарний маєток, в якому Президент живе в Козині Київської області. Чомусь багато дивуються, дізнавшись, що Президент пожертвував на армію більше 350 млн. Ще до війни Петро Порошенко багато виділяв коштів на благодійність, але не афішував це.


Новости