«ЕКО-ЛАВКА»: здорові продукти та побутова хімія для кожного (ФОТО)


У наш час фактично в кожному супермаркеті є відділи зі здоровою їжею. Однак їх наявність – це не завжди якість і доступність, особливо коли йдеться про потребу в консультації й індивідуальному підході.

У цьому випадку найбільш доречно шукати здорові харчі та безпечні засоби гігієни у спеціалізованих магазинах. Такими є заклади «Еко-лавка». Адже це – національна мережа зі 100 магазинів по Україні з дуже широким асортиментом.

«ЕкоЛавка» реалізує натуральну і екологічно чисту продукцію, при вирощуванні і виготовленні якої не використовуються гормони і різні добавки.

Ця мережа пропонує свіжі молочні продукти, бездріжджові хлібобулочні вироби, солодощі (без цукру в тому числі), макарони і органічні крупи, ковбасні вироби (на 98% – з м’яса), 100% натуральні соки, варення, рослинні масла, настійки, чай і каву, фітопродукти. Доступно безліч актуальних для багатьох безглютенових і безлактозних продуктів, а також є різноманітна продукція для веганів. Крім того, в «Еко-лавці» представлений асортимент, що складається з органічних миючих засобів і природної натуральної косметики.

«Еко-Лавка» – це дійсно натуральна і чиста продукція.

Перевагою закладу є модель обслуговування, заснованого на індивідуальному підході і формуванні тривалих, майже дружніх відносин між продавцемконсультантом і клієнтом.

Крім того, додатковим аргументом на користь вибору «Еко-Лавки» як домашнього магазину в цьому випадку також виступають групи ексклюзивних товарів, які не поставляються в інші роздрібні мережі. Адже «Еко-лавка» має свої приватні торгові марки в побутовій хімії, кондитерській продукції та напівфабрикатах.

Завітайте в «Еко-Лавку» в Івано-Франківську, що на Грушевського, 22а. Телефон – 099 045 59 49.

logo_Ecolavkhigh_quality-01
45609127_2220055058263862_523486518300377088_n

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/eko-lavka-zdorovi-produkti-ta-pobutova-himiya-dlya-kozhnogo-foto/”

Новости