Суд заарештував працівника прокуратури Харківської обл. за хабар у розмірі 100 тис. гривень

31.10.2018 11:50
shadow
"Суд
Суд заарештував працівника прокуратури Харківської обл. за хабар у розмірі 100 тис. гривень

Раніше Генеральною прокуратурою було оголошено підозру старшому прокурору прокуратури однієї з районних прокуратур Харківської області

За клопотанням Генпрокуратури працівник районної прокуратури Харківської області взято під варту. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"За клопотанням управління з розслідування особливо важливих справ та управління процесуального керівництва у кримінальних проваджень Генеральної прокуратури України (ГПУ) старшому прокурору однієї з районних прокуратур Харківської області, який підозрюється у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди в сумі 100 тис. грн, Печерським районним судом Києва обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою", — йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, Генеральною прокуратурою оголошено підозру у ч. 3 ст. 368 КПК України старшому прокурору прокуратури однієї з районних прокуратур Харківської області.

Встановлено, що зазначений прокурорський працівник вимагав та одержав від фізичної особи неправомірну вигоду в сумі 100 тис. грн за непритягнення останнього і членів його сім’ї до кримінальної відповідальності.

ua.112.ua


Оставить комментарий